10 yılı aşkın süredir bir çok sektörde başarılı projeler
gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

2010 yılında kurulan Eria Teknoloji deneyimli ve dinamik ekibi ile sektörün ihtiyaçları çerçevesinde kendini sürekli geliştiren , müşterilerine en iyi çözümleri en başarılı yöntemlerle sunmayı hedef haline getirmiş , bir çok farklı alanda yenilikçi ve radikal çözümler sunan başarılı bir çözüm ortağıdır.

 • 2010

  timeline-image-01
  Kuruluş
  "Ultrasonografik Görüntülerde Kanlanma Oranı Takibi" konulu arge projesi ile Erciyes Üniversitesi'nden danışman hocaları ile beraber çalışmalarına hızla başlayan firmamız , Erciyes Teknopark'ta kuruluşunu gerçekleştirdi
 • 2011

  timeline-image-01
  Türkmenistan E-Sağlık Projesi
  Türkmenistan e-sağlık projesi ile 135 hastane ve 85 eczanede kullanıma geçen merkezi e-sağlık otomasyonunu hayata geçirdik.5 yıl boyunca projenin yürütülmesini başarılı bir şekilde sağlayarak yurtdışına yazılım ihraç eden bir firma konumuna geldik.Yine aynı yıllarda Azerbaycan Askeri Hastanelerinede e-sağlık otomasyonu kurulumlarımızı gerçekleştirdik.
 • 2013

  timeline-image-01
  Özel Yazılım Geliştirme
  Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi için hazırladığımız Akıllı Sayaç Okuma ve Abone Takip Sistemi , Emsey Hospital için hazırladığımız Uluslar Arası Hasta Takip Sistemi , Amerikada bulunan Texpa firması için hazırladığımız Tekstil Borsası yazılımı ile birçok farklı sektörde , yenilikçi ve dinamik çözümler sunmaya devam ettik.
 • 2015

  timeline-image-01
  Ek Ödeme E-Bordro Sistemi
  Türkiye Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri için hazırladığımız merkezi Ek Ödeme E-Bordro Sistemi(EKOBS) projesi ile Türkiyede kamu hastanelerinde çalışan tüm sağlık presonellerinin bordrolarını hesaplatarak ülkemiz için çok verimli bir projenin hayata geçirilmesini sağlayarak çok büyük bir gurur yaşadık.700 den fazla Kamu Hastanesi mutemetine eğitim vererek projenin Türkiye genelinde 2 yıl boyunca devamlılığını sağladık.
 • 2016

  timeline-image-01
  EczaTrend
  Eczanelere özel Türkiye'nin ilk ve en büyük ortak alım ve takas platformunu oluşturarak 5000 den fazla eczacı üyeye halen hizmet vermeye devam ediyoruz.Eczacılık sektörüne getirdiğimiz yenilikçi ve hiç uygulanmamış bir çözümle platformumuzu kullanan eczacılarımıza yüksek karlılık sağlıyoruz.
 • 2017

  timeline-image-01
  Kapadokya Balon
  Sektörde çok ciddi bir ihtiyaç haline gelen ve çözüm uygulanmamış bir noktada bulunan Balon Bakım Merkezi Otomasyonumuz ile firmalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Bölgedeki Kapadokya Balon Bakım Merkezi ve Kapadokya Üniversitesi tarafından kullanılan otomasyonumuz 30 ayrı firmanın 211 balonu için bakım takibi , uçuş bildirimi ve takibi , arıza bildirimi takibi ve stok yönetimi alanlarında çözüm sağlamaktadır.
 • 2018

  timeline-image-01
  Trend Sevkiyat Çözümleri
  EczaTrend porejemizde ciddi anlamda ihtiyaç haline gelen paketleme , depolama ve sevkiyat alanlarında çözüm sağlamak adına 2018 yılında kardeş firmamız Trend Nakliyat Ecza Depomuzu kurduk.2 yıllık bir süreçte 10 farklı şehirde eczanelerimize hizmet vererek büyümeye devam ediyoruz.
 • 2019

  timeline-image-01
  CafeStalk
  Özellikle pandemi sürecinde çok ciddi bir ihtiyaç haline gelen masadan sipariş ve ödeme ihtiyaçları için cafe ve restoranlar için hazırladığımız yenilikçi projemizle hizmet vermeye başladık. Müşteriler cep telefonlarına indirdikleri uygulamız ile kendi telefonlarından sipariş verip ve ödeme yapabiliyorlar.
 • 2021

  timeline-image-01
  E-KVKK
  Kullanıcılarına en basit ve anlaşılır yöntemlerle çok kısa sürede Kişisel Veilerin Korunması Kanunu uyumluluğunu yerine getirmesini sağlayan uygulamamız , alanında uzman avukatlarımızın danışmanlığı ile çok yakında hizmetinizde olacak.